Filli Boya’nın WoodMaXX® Ahşap Serisi ile Bahçe ve Teraslarda Tazelik

Yaşam alanlarında doğal bir hava yaratmak isteyenlere en uygun çözümü ahşap koruma ürünleri ile Filli Boya sunuyor.

Yazın gelişi ile birlikte doğanın tüm renkleri canlanır. Doğadaki canlanmanın insan üzerindeki psikolojik etkisiyle beraber insanlarda yenilenme isteği doğar. Evlerde her zamankinden daha fazla zaman geçirdiğimiz bu dönemde de bazı yeniliklere daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Doğayla bütünlüğü sağlayan ahşap dekorasyonunuzu Filli Boya WoodMaXX® Ahşap Serisi ile ilk günkü gibi koruyabilir veya ahşap yüzeylerinizi trendleri yansıtan göz alıcı bir tarza getirebilirsiniz.

Filli Boya WoodMaXX® Ahşap Serisi’nde öne çıkan; su buharı geçirgenliği sayesinde ahşabın nefes almasını sağlayan ve güneşin UV ışınlarına karşı koruyucu olan Filli Boya WoodMaXX® Aqua Universallasur ile bahçelerde, teraslarda veya iç mekanlarda yenilikleri kolayca yapabilirsiniz.

Toprak tonları ağaç gövdesi hissi verebileceği gibi, açık renk mobilyalarla kombinlendiğinde ferah bir alan yaratabilir. Terasınızda ferah ortamlar yaratmak için Filli Boya WoodMaXX® Ahşap Serisi Renk Kartelası’ndan Burma 8099 veya Teak 8096 rengini tercih edebilirsiniz.