Filli Boya ile Renlerden Haki Zamanı

Hayata yeniden bağlanmayı, sevdiklerimizle bir araya gelmeyi temsil eden Haki rengi, Filli Boya’nın yepyeni Haki Zamanı renk paletinde yeniden buluşmanın renklere doğal, sıcak ve samimi yansımasını öne çıkarıyor.

Kendi içimize çekildiğimiz, özümüze dönerek kendimizi keşfettiğimiz ve evlerimizde huzurlu ve sıcak ortamlar yarattığımız bir yıldan sonra hayata yeniden bağlanıyor, sevdiklerimizle bir araya geliyoruz. Yeni dünya düzenini benimserken de birçok ihtiyacımız alışkanlıklarımız gibi farklılaşıyor. Hayat değişiyor, kalıplar yıkılıyor. Şimdi bu yeni duruma ve dünyaya ayak uydurma zamanı…  Evin ilkbaharda boyanması, tüm duvarların aynı renk olması gibi birçok rutin; özellikle evlerimizde çokça zaman geçirdiğimiz bu dönemde değişti. Boya sektörünün lider markası Filli Boya, zamanın ihtiyacına ve insanların ruh haline göre renkler sunuyor, “Bütün evi aynı renge değil; her odayı bambaşka bir dünyaya çevirmek istiyoruz” diyenlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Yeniden buluşmanın renklere doğal, sıcak ve samimi yansımasını ele alan Filli Boya, “Haki Zamanı” renk paletini tüketicilerin beğenisine sundu. “Haki Zamanı” renk paletinde, tek bir renge bağlı kalınmadan zamanın ruhunu takip eden, ilham veren, yeni duruma ve dünyaya uyumlanan birbirinden özel renkler yer alıyor. Filli Boya, yeni renk paletiyle, haki renginin yanı sıra haki ile kombinlenenebilecek Lületaşı, Bademi, Pudra Kahve, Kozmik 25, Andezit 65 gibi farklı tonlar da sunuyor.

Lületaşı rengi açık tonda pembelik içeren sıcak nötrlerden ferah bir ton olarak karşımıza çıkıyor. Açık tonuyla mekanlara ferah ve aydınlık bir görünüm sağlarken içeriğindeki hafif pembelik, mekanlarda sıcak bir karşılama sunuyor. Sıcak haki tonuyla birleştiğinde mükemmel bir uyum yakalıyor ve haki rengini nötrleyerek aydınlatıyor.

Pudra kahve rengi, kahve tonlarına pembenin rahatlatan  yumuşak bir dokunuş yapmasıyla sıcak ve huzur dolu bir ortam vadediyor. Sıcak tonda haki ile birleştiğinde de ortamın samimiyet duygusunu artırıyor.

Bademi rengi, kahve tonlarına sarının ışıltısını katarak orta tonda yumuşak bir geçiş sağlıyor. Haki rengiyle kombininde yeşilden kahveye doğal bir geçiş sağlıyor.

Kozmik 25 rengi, mavinin huzur veren  yumuşak tonlarını evlerimize taşıyor. Haki rengiyle kombininde hakinin sıcacık etkisini, soğuk mavi tonlarının sakin görünümüyle dengeliyor, kontrast tonda yumuşak vurgular yaratarak mekanda şık bir görünüm yaratıyor.

Andezit 65 rengi ise grinin zamansız duruşunu koyu antrasit tonlarıyla evlerimize taşıyor. Haki rengiyle kombininde kontrast bir görünüm yakalarken gizemli duruşunu hakinin sıcaklığıyla tamamlıyor ve ortamda ön plana çıkarak mekana kimlik kazandırıyor.