Ev Dekorasyonuna Uygun Klima: Toshiba Haori

Toshiba’nın her zevke hitap eden ve sayısız tasarım olanağı sunan kliması Haori, Türkiye’de.

İklimlendirme sistemlerinde yüksek verim ve performans sağlayan ürünleriyle öne çıkan Toshiba, klima estetiğini yeniden yorumlayan Haori ürününü piyasaya sundu. Geleneksel klima konseptlerinin ötesine geçen Haori; her evin dekorasyonuna uygun, bulunduğu alanın bir parçası haline gelebilen tasarımıyla dikkat çekiyor.  

Farklı tasarım opsiyonları sunan Haori, kumaş desen kiti ile kullanıcıya “özelleştirme” alanı yaratıyor. Haori sahipleri; verilen kumaş desen kitini kullanarak, seçtikleri tasarımları bir stiliste diktirebilme veya kendi tasarımlarını yapabilme imkanına sahip olabiliyorlar. Böylece Haori, ev mobilyaları ile uyumlu bir parça haline gelebiliyor.  

Toshiba’nın yüksek mühendislik teknolojisiyle geliştirilen Haori, kullanıcılarına hem ısıtma hem soğutma performansı açısından sınıfının en iyisi olarak A+++ verimliliği, neredeyse tamamen sessiz çalışma ve piyasa lideri hava kalitesi sunuyor. Haori, enerji performansı ile verimliliği artırırken yenilikçi döner kompresörü ve inverter teknolojisi, sürekli değişebilen ısıtma ve soğutma kapasitesi ile çevreye saygılı bir ürün olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. 

Sessiz çalışma özelliği ile de dikkat çeken Haori, iç üniteden gelen gürültüyü kullanıcıların en zor duyabildiği seviyeye kadar düşürerek özellikle uyku sırasındaki bölünmelere engel oluyor.  

Haori, 2,5 mikrometreden daha büyük çapa sahip ince partikül maddeleri %94 oranına kadar yakalayan PM2.5 Ultra-Saf Filtresi ile pandemi ile artan virüs endişelerine karşı özel kalkan oluşturuyor, solunum rahatsızlıkları yaşayan kullanıcılara ile sağlıklı bir hava ortamı sağlıyor. 

Kolay temizlenen drenaj tavası ve kendini temizleyen Sihirli Bataryası sayesinde uzun vadede yüksek hava kalitesini koruyan Haori, ayrıca Toshiba’nın yenilikçi HADA Care özelliği ile oda içindeki hava dağılımını iyileştiren ve cilt nem seviyelerini koruyan gelişmiş soğutma teknolojisi içeriyor. Aynı zamanda yüksek performanslı Wi-Fi teknolojisiyle Google Home asistanı ve Amazon Alexa akıllı komut sistemi ile uyumlu çalışabiliyor. Kullanıcılar, enerji izleme, tam ses kontrolünün yer aldığı Toshiba Home AC Control uygulaması aracılığıyla Haori’yi rahatlıkla kontrol edebiliyor. 

İç ünite kasası, optimize edilmiş, kutudan çıktığı gibi kolay kurulumu sayesinde herhangi bir duvara hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebiliyor. İç üniteleri ise mevcut Toshiba bireysel ve multi dış üniteleri ile bağlanabiliyor.