DYO’nun Hidrolux’u Mekânlara Estetik, Sağlık ve Doğallık Katıyor

DYO’nun insan sağlığına ve çevreye dost ürünü Hidrolux; kokusuz, örtücü, sararmaz, darbe ve çizimlere karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor.

Dünyada ve Türkiye’de çevresel faktörler ve sürdürülebilirliğin önemi giderek artarken, DYO bu alandaki çözümleri ile de farkını ortaya koyuyor. DYO’nun kokusuz, insan sağlığına ve çevreye dost ürünü Hidrolux; ahşap, metal yüzeyler ve duvarlara su bazlı ortak çözümler sunuyor.

Sentetik boyaların gösterdiği performansın üzerine eklenen üstün özellikleri ile pek çok avantajı üzerinde taşıyan Hidrolux, su ile silinmeye dayanıklı, örtücü, darbe ve çizimlere karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Akrilik emülsiyon esaslı Hidrolux, uygulandığı yüzeye parlak bir görünüm kazandırırken zamanla sararma yapmıyor.

Ahşap, metal ve duvar yüzeylerde son kat boya olarak kullanılabilen ürün, uygulama sonrasında herhangi bir koku bırakmıyor. Hidrolux ile ahşap, metal yüzey ve duvarlar estetik, sağlık ve doğallık ile buluşuyor.

Hidrolux’u tercih edenler, DYO’nun klasiğe dönüşmüş renklerinin yanı sıra binlerce renk seçeneği sunan DYO Renk Pınarı sayesinde kendi özel renklerini de oluşturabiliyor.