Decor & Design Conference / YAPI Dergisi Özel Paneli: Küresel Salgın Ortmında Konut Mimarisine Yeniden Bakış

YAPI Dergisi, Deutsche Messe Türkiye tarafından düzenlenen dijital konferans etkinliği Decor & Design Conference kapsamında Küresel Salgın Ortamında Konut Mimarisine Yeniden Bakış başlıklı özel bir panel oturumuyla yer alıyor.

Deutsche Messe Türkiye tarafından düzenlenen connectiondays etkinlik serilerinden biri olan Decor & Design Conference, 26 – 27 Mayıs 2021’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Oturumlar, paneller ve keynote konuşmacılar ile iki gün sürecek olan Decor & Design Conference etkinliği, mimari, dekorasyon ve iç mekan tasarımı alanında uzman tasarımcı ve mimarları ağırlayacak.

YAPI Dergisi Özel Etkinliği olarak Decor & Design Conference kapsamında düzenlenen “Küresel Salgın Ortamında Konut Mimarisine Yeniden Bakış” başlıklı panel ise, Mimar Yasemin Şener moderatörlüğünde, M Artı D Mimarlık kurucu ortağı Mimar Dürrin Süer, Erginoğlu & Çalışlar kurucu ortağı Y. Mimar Kerem Erginoğlu ve CM Mimarlık kurucusu Mimar Cem Sorguç’un katılımıyla, 26 Mayıs Çarşamba günü saat 17.30’da gerçekleşecek.

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.