Current Issues in Interiors (CII) 2024 Sempozyumu | Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

Yaşar Üniversitesi, Selçuk Yaşar Kampüsü’nde hibrit olarak gerçekleşecek olan Current Issues in Interiors (CII) 2024 Sempozyumu için son özet teslim tarihi 3 Kasım 2023 olarak belirlendi. İç mimarlık alanında önde gelen akademisyenleri, araştırmacıları ve öğrencileri bir araya getirerek İç mimarlıkta Yeniden İşlevlendirme | Tasarım, Kültür, Çevre ve Davranış | Çevresel Sistemler ve Teknoloji alanlarındaki deneyimlerini ve araştırmalarını paylaşabilecekleri bir etkinlik düzenlenmesi amaçlanıyor.

Yaşar Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü ev sahipliğinde düzenlenecek olan “Current Issues in Interiors (CII) 2024 Sempozyumu”, 8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında, Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde hibrit olarak gerçekleşecek.
Sempozyum, iç mimarlık alanının önde gelen akademisyenlerini, araştırmacılarını ve öğrencilerini bir araya getirerek “İç mimarlıkta Yeniden İşlevlendirme / Tasarım, Kültür, Çevre ve Davranış / Çevresel Sistemler ve Teknoloji” alanlarındaki deneyimlerini ve araştırmalarını paylaşabilecekleri bir etkinlik düzenlemeyi amaçlıyor. Bu sempozyum, sunulan bildiri özetleri ve bildirilerle, iç mimarlık ve tasarımı odak noktası alarak disiplinlerarası bir araştırma ve tartışma ortamını hedefliyor. Özet teslimleri İngilizce olarak web sitesindeki formata göre 3 Kasım 2023 Cuma gününe kadar cii@yasar.edu.tr adresine e-posta ile yapılabilir.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye sempozyum web sitesinden ulaşılabilir: http://cii.yasar.edu.tr/