Çevre Dostu Viko Sigorta Kutuları ile Üst Düzey Emniyet

Panasonic Life Solutions Türkiye, tüketicilerin emniyetini ve güvenliğini göz önünde bulundurarak sürdürülebilir ürünler geliştirmeye devam ediyor. Yüzde yüz yerli üretim Viko sigorta kutuları, ısıya ve darbelere karşı dayanıklı olmasının yanı sıra alev almaz (halogen free) özelliğiyle de tüketicinin güvenle tercih etmesine olanak sağlıyor.

Sürdürülebilir bir gelecek için hayatı kolaylaştıran çözümler üreten Panasonic Life Solutions Türkiye, emniyet ve güvenliği odağına alan ürünler sunmaya devam ediyor. Tüketiciyle buluşan Viko sigorta kutuları, ısıya ve darbelere karşı dayanıklı olmasıyla üst düzey emniyet sağlıyor.

Alev almaz (halogen free) özelliğiyle de çevreye zararlı gazlar yaymayan ürün grubu; okul, ofis, hastane, spor salonları, bakımevleri, AVM ve sinemalar gibi toplu yaşam alanlarının da içerisinde olduğu birçok yerde gönül rahatlığıyla tercih ediliyor. Güvenlikten taviz vermeyenlere ve çevre dostu ürünler tercih edenlere hitap eden Viko sigorta kutuları, sıva altı ve sıva üstü uygulamalarda geniş seçenekleriyle tüketiciye sunuluyor.