Çatı Saçakları İçin Güçlü ve Özgün Bir Çözüm: Braas Metalvent

Uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alan Braas Çatı sistemleri, bu amaçla çatı saçak detayında geliştirdiği çok işlevli çözümü Metalvent’i tüketicilerin beğenisine sunuyor.

BMI tarafından, çatı saçak detayında özgün, çok güçlü bir malzemeden ve çok işlevli bir çözüm olarak geliştirilen Braas Metalvent, 90 cm uzunluğa sahip genişletilmiş bir metal. Metalvent, ilk sıra kiremitlere güçlü bir mesnet oluşturuyor, kiremit altında etkin ve üniform havalandırma sağlıyor ve kiremit altına yabancı madde ve canlı girmesini önlüyor.

Metalvent, Braas kiremidin yüksekliği ve şekline tam uyumlu bir tasarıma sahip. Bu nedenle uygulamada kolaylıkla kiremitle örtüşüyor. Braas Çatı Sistemleri çatı saçak detayları ürün gamında hali hazırda Metalvent’ in yanı sıra PVC Saçak Havalandırma Elemanı da bulunuyor.

Braas, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından da hem fonksiyonel hem pratik hem de modern çözümler geliştirerek, kullanıcılarına bilinçli tercihler yapabilme imkanı sunuyor.