BTM ve Protan PVC Örtü Grubunda Güçlerini Birleştirdi

Su yalıtım sektörünün lider firması BTM, PVC membran teknolojisinde dünya devi olan Norveç merkezli endüstri grubu Protan ile güçlerini birleştirdi. PVC membran ürün grubunda BTM’nin satış gücü, Protan’ın üretim gücüyle artık yan yana.

BTM’nin bitümlü ürün grubundaki yadsınamaz uzmanlığı ve Protan’ın PVC membran ürün grubunda, küresel pazardaki güçlü konumu birbirini mükemmel bir şekilde tamamlayacak. BTM bitümlü yalıtım ve çatı kaplamaları üreticileri arasındaki lider konumunu perçinleyerek; Protan’la olan iş birliğinin kattığı güç ile PVC membran çözümlerinde yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunumuna devam edecek.

Protan, üretimini İzmir Kemalpaşa’daki PVC membran hattı ile güçlendirip toplam üretim kapasitesini artırarak Türkiye üretimine bu lokasyonda devam edecek. Türkiye pazarında temel ve bodrum için kullanılan PVC membranlarının satışını Protan adına sadece BTM yaparken, bu birliktelikle Protan da BTM’nin bitümlü ürünler grubundaki ürünlerinin yurtdışı pazarlarda satışını gerçekleştirebilecek.

İki şirket bilgi birikimleri ve deneyimlerini aynı potada eriterek, yapı profesyonellerine yenilikçi, her iklim koşuluna uygun, kaliteli ve sağlam; çatı, temel ve tünel su yalıtım membranlarını sunacak. Yılların tecrübesi ve yetişmiş uzman personeli ile teknik bir ürün olan PVC membran uygulamasında, şantiyecilere, müşavir firmalara ve tüm paydaşlarımıza destek olunmaya her zamankinden daha güçlü bir şekilde devam edilecek.