BTM Shingle Dragon

Türkiye’de ilk ve tek olarak BTM tarafından üretilen ve ismini Dragon dişleri biçiminden alan ürünü Shingle Dragon, uygulama zorluğu çekilen dik çatılara bile kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

BTM Shingle Dragon, doğayla uyumlu zengin renk yelpazesi ile tek katlı müstakil konutların da aranan çatı kaplama malzemesi olmaya devam ediyor. Zengin renk yelpazesi ile doğaya uyumlu renkleri bünyesinde bulunduran BTM Shingle Dragon, kendinden yapışkanlı bir yapıya sahip. Dragon, mevcut BTM Shingle renklerine ek olarak hardal, somon, kum gri ve duman renkleriyle de çatılara renk veriyor. Uygulama zorluğu çekilebilen çok dik çatılara bile kolaylıkla uyum sağlayabilen Dragon, alışılagelmiş çatı malzemelerinden çok daha hafif olmasıyla deprem güvenliğine artı değer katıyor.

Türkiye’de ilk ve tek olarak BTM’nin üretimini yaptığı ve ismini Dragon dişleri biçiminden alan ürünü Shingle Dragon, alışılagelmiş çatı malzemelerinden çok daha hafif. Shingle Dragon, aynı zamanda gölgeli efekti ile kaplandığı çatıda 3 boyut etkisi yaratan ve böylelikle çatıya derinlik kazandıran bir tasarıma sahip. Ayrıca her yüzeye uyum sağlayabilen esnek yapısıyla tonoz ve kubbe gibi eğrisel formlara sahip çatı tiplerine bile kolaylıkla uygulanabiliyor.