Bien’den Harmony Vitrifiye Serisi

Ödül­lü ve yenilikçi ta­sa­rım­la­rı ile fark yaratan Bien’in, banyo grubunda yer alan Harmony asma klozetler, yine Bien’in ürün portföyünde bulunan zengin gövde üstü lavabo alternatifleri ile tercih edildiğinde sıra dışı banyolar tasarlamanıza olanak sağlıyor.

Banyolara inovatif çözümler getiren Bien Banyo’dan Harmony N3 Asma Klozet, modern ve yumuşak çizgisiyle Bien’in farklı formlarda tasarladığı gövde üstü lavabolarla tercih edildiğinde banyolarda sınırsız tasarımlara imkan tanıyor.

Harmony Asma Klozet, No-Rim kanalsız gizli montaj taharet borusu, yavaş kapanan kapağı, çok daha az kirlenmesi ve kolay temizlenmesi, minimum 2,5 litre maksimum 4 litrede temizleme sağlaması özellikleriyle hijyen standartlarını da yükseltiyor. Serinin beyaz renginin yanı sıra mat saten kobalt, turkuvaz, kapucino, bej, siyah, mat antrasit, parlak siyah, kırmızı, turuncu renkleri ile platin ve altın kaplama alternatifleri de bulunuyor.

Bien’in banyo grubunda yer alan en son teknoloji ile üretilen özel vitrifiye tasarımlarıyla modern, kullanışlı banyolar sizleri bekliyor.