Bi’Boya’dan Dış Cephelere Nefes Aldıran Çözüm: Saf Akrilik Comfort

Kalekim güvencesiyle ürettiği insan ve çevre dostu iç-dış cephe boya ürünleriyle yaşam alanlarının havasını değiştiren Bi’Boya, yeni ürünü Bi’Boya Saf Akrilik Comfortu tanıttı.

Bi’Boya tarafından dış cepheler için özel olarak geliştirilen “Saf Akrilik Comfort” içeriğindeki özel formülü sayesinde uzun yıllar dayanım gösterirken, içeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle de binaların nefes almasını sağlıyor.

Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylerde üstün örtme gücüyle kolayca uygulanabilen Bi’Boya Saf Akrilik Comfort, tamamen su geçirimsiz yapısı ve iklim şartlarına dayanımı ile tuz dökülmelerine, don çatlaklarına karşı güçlü koruma sunuyor.

İçeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle binaların nefes almasını sağlayan Bi’Boya Saf Akrilik Comfort, renk solmalarına izin vermeden, uzun yıllar ilk günkü rengini koruyor, kabarmıyor ve çatlama yapmıyor.

Yarı mat son kat dekoratif dış cephe boyası Bi’Boya Saf Akrilik Comfort, dekoratif bir görünüm sunarken, yüzde 100 saf akrilik bağlayıcı esaslı özel formülü sayesinde yüzeylerde kire karşı koruma sağlıyor.

Bi’Boya Saf Akrilik Comfort su ile seyreltildiği için kokmuyor, insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor.