AURA Forum 10

İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi – AURA İstanbul, dijital etkinlik serisi AURA Forum‘un onuncu oturumunu 3 Temmuz’da düzenliyor.

Farklı disiplinlerden tasarımcıların özgün projelerini paylaştıkları AURA Forum tasarım buluşmalarının onuncu ve Bahar Dönemi kapsamındaki son etkinliği 3 Temmuz Cumartesi günü saat 15.00’te AURA İstanbul’un YouTube kanalında canlı olarak gerçekleşecek.

Forumda; tasarım alanında eğitim alan üniversite öğrencileri, genç profesyoneller ve deneyimli tasarımcılar sunumlarını gerçekleştirerek tasarım disiplinleri arasında diyaloğun güçlendirilmesine katkı sağlayacaklar.

Stoneline desteğiyle düzenlenen etkinliğin konukları arasında Tasarımcı Begüm Cânâ Özgür (Tasarım ve Sosyal Etki); Cam Sanatçısı, Akademisyen Agah Barış Can Aksakal (Sıcak Cam, Teknik ve Biçim) ve Endüstri Ürünleri Tasarımcısı, Akademisyen Oya Akman (Tasarım, İnovasyon ve Global Gelecek) yer alıyor

Etkinlik, yorum ve sorularıyla katkıda bulunmak isteyen tüm izleyicilere açık olacak. Etkinliğe katılmak için tıklayınız.