Artema, Suyun Akışına Yön Veriyor

Artema, banyo ve mutfak bataryalarının yanı sıra, el ve tepe duşlarında sunduğu akış çeşitliliğiyle farklı kullanım alışkanlıkları ve beğenilere uygun çözümler geliştiriyor.

İleri teknolojileri ve mühendislik çözümleriyle, suyun kullanıldığı her yerde pratiklik, verimlilik ve dayanıklılık sunan Artema, farklı tasarımlarını, suyun akışına yön veren çözümleriyle zenginleştiriyor.

Artema’nın lavabo bataryaları, farklı kullanıcı tercihlerine cevap veren üç ayrı su akış seçeneğiyle geliyor. Banyo armatürleri standart, doğal ve dikdörtgen akış alternatifleriyle kullanıcılara farklı deneyimler yaşatırken; mutfak armatürleri normal ve sprey akış alternatifleriyle mutfakta hayatı kolaylaştırıyor.

Artema, günlük vücut bakımı, rahatlama ve ferahlama için, el duşlarında altı farklı akış seçeneğiyle canlandıran bir duş keyfi sunuyor. AquaMassage özellikli el duşları, yoğun su akışıyla masaj etkisi yaratarak gerginliği azaltıyor. AquaSoft duş sistemleri ruhu arındırarak vücudu rahatlatırken, AquaSpray vücudu canlandırarak hızlı bir güne başlamak için ideal su akışı sağlıyor. AquaMassage özelliği AquaSoft ile bir arada kullanıldığında, rahatlatıcı ve arındırıcı bir etki yaratırken, AquaSpray özelliğiyle birleştiğinde, ruhu masajla canlandırmanın keyfini getiriyor. Waterfall özelliği ise bir şelaleden dökülen suyun doğallığını ve gücünü banyolara taşıyor. Tepe duşlarında bulunan yoğun damla teknolojisi sayesinde ise suya hava katılıyor. Böylece daha dolgun ve yumuşak damlalar elde ediliyor; duş keyfi artarken, su ve enerji tasarrufu yapılıyor.