Annelere En Güzel Hediye: BOCCHI Bahar Renkleri…

Doğanın uyanışına tanık olduğumuz bu mevsimde, baharın canlandırıcı renklerini banyolara taşıyan BOCCHI; konfor, tasarım, hijyen, estetik ve teknolojiyi bütünleştiren ürünleriyle benzersiz arınma ve tazelenme alanları sunuyor.

Bahar aylarında, canlanan doğa ile beraber yaşam alanlarımızda da yenilenme ihtiyacı duyuyoruz. Doğanın eşsiz renkleri ve ilham veren formlarıyla biçimlenen BOCCHI tasarımları banyolarda özel hissettirecek seçenekler sunuyor. BOCCHI, annelere doğanın 18 farklı rengiyle biçimlenen yalın ve amorf formlardaki tasarımları sunmakla kalmıyor, çevre dostu ürünleri ve üstün yüzey teknolojileri ile onların hijyen ve fonksiyonellik arayışlarına da hitap ediyor.

Buz mavisi, mint yeşil ve somon gibi terapi etkisi sunan renklerle, yoğun iş temposuyla geçen kış mevsiminin stresini atma imkanı sunan BOCCHI, aynı zamanda kırmızı, siyah, turuncu, limon sarısı, yeşil, mandalina sarısı gibi canlı renklerle de bahar çiçeklerini banyolarımıza taşıyor. Kontrast renklerle banyolarda sürprizli sonuçlar da elde edilebilirken, uyumu ana kriteri olarak belirleyenler için birbirini dengeleyecek olan soğuk ve sıcak renklerin de bir arada kullanımı mümkün. Mat kahve, mat yeşil, turuncu ve kırmızı gibi toprak tonları ile özellikle küçük mekanlarda sıcak ve samimi bir görünüm elde edilebiliyor.Şık ve derinlik sahibi mekanlar için ise siyah, antrasit ve gri renkler vazgeçilmezler arasında. Kaşmir, yasemin ve bej gibi naturel renkler ise doğanın sukünetini yaşam alanlarımıza yansıtıyor.

Estetik tasarımlarının yanı sıra teknolojiye yaptığı yatırımla da sektörde ayrı bir yer edinen BOCCHI’nin geliştirdiği Clean Plus+ teknolojisi sayesinde lavabo ve klozetler ilk günkü parlak görüntüsünü çok daha uzun süre muhafaza ederken, Türkiye’de bir ilk olan Sıfır Pürüz teknolojisi ile de sırlı porselenlerin kir ile temas eden yüzeylerindeki istenmeyen lekeleri ve kireçlenmeleri en aza indiriyor. Duyarlı yaklaşımı ile farklı beden ölçülerine sahip bireylere XL klozet ile standart boyutlardaki klozetlere göre %30 daha geniş bir oturma alanı sunan BOCCHI, küresel ısınmanın beraberinde getirdiği kullanılabilir su kaynaklarının azalması sorunuyla mücadeleye katkı sağlamak için geliştirdiği “Çevre Dostu Klozet” ile 4 kişilik bir ailenin yılda 30,000 litreden fazla su tasarruf etmesine katkıda bulunuyor.