10. Betonik Fikirler Proje Yarışması 

Akçansa’nın genç fikirleri desteklemek amacıyla düzenlediği “Betonik Fikirler Proje Yarışması” bu yıl “Yapıda Dijital Dönüşüm” temasıyla onuncu kez gerçekleşiyor. Üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile akademisyenlere açık olan yarışma için son başvuru tarihi 28 Şubat.

Akçansa tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen “Betonik Fikirler Proje Yarışması”nın başvuruları devam ediyor. Öğrenci ve akademisyenlerin “Yapıda Dijital Dönüşüm” teması altında mevcut bir değer zincirinin dijital teknolojilerle yenilenmesi, ürün geliştirme, başarılı bir iş modelinin uygulanması, müşteri beklenti ve isteklerinin insan, iş modeli ve nesneler arası düzenleme ile çözülmesi gibi konularda inovatif fikirleri yarışacak.

Türkiye’deki üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans, yüksek lisans öğrencilerine ve akademisyenlere açık olan yarışmanın son başvuru tarihi 28 Şubat 2019. Yarışmaya öğrenciler ve akademisyenler, farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar hâlinde katılabiliyor.

Yarışma sonucunda birinci olan grubun üyelerine HeidelbergCement Almanya Teknik Ziyareti, ikinci grup üyelerine iPad ve üçüncü grup üyelerine ise Apple Watch hediye edilecek.

Yarışma Takvimi 

Başvurular: 1 Aralık 2018 – 28 Şubat 2019

Ödül Töreni: Mayıs 2019