Zivella’dan Ev-Ofislere Özel Minimal Tasarımlar

Pandemi döneminin iyi olma hali ve minimal yaşam arayışı, Zivella’nın ev-ofisler için de yeni tasarımlar hayata geçirmesini sağladı. Mila Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlar, evdeki çalışma ortamında sakinliği ve sadeliği arayanlar için ideal.

Post-pandemik dönemin kullanım alışkanlıklarından ilham alan Zivella, ev-ofisler için de ürünler geliştirdi. Yeni koleksiyonu Mila içinde yer alan ev-ofis tasarımları arasında masa ve depolama üniteleri yer alıyor.

Tasarımcı Adnan Serbest ve Zivella Tasarım Ekibi imzasını taşıyan ürünlerde minimalizmin sakinliği ve sadeliği ön plana çıkıyor.

Herkes için tasarım yaklaşımı ile geliştirilen Mila koleksiyonunda yer alan ev-ofis ürünleri yalınlıkları ile dikkat çekiyor. Az ve öz malzeme kullanılarak geliştirilen ürünler, mekanların nefes almasını sağlarken, kullanıcıların sakin ve iyi hissetmelerine yardımcı oluyor.

Ekonomik tasarımıyla herkesin ulaşabileceği fiyatlara sahip Mila koleksiyonunda yer alan ev ofis çözümleri kullanıcıların evlerindeki tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

İstenen renk ve ölçü kombinasyonuna sahip Mila’da ürünlerin birbirleri ile ilişkilendirilmesi sayesinde birçok model de oluşturulabiliyor.