Yıldız Entegre, Mimarlarla Buluşuyor…

Yıldız Entegre her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği mimar ofis ziyaretleri kapsamında, bir yandan yeni ürünlerin değerlendirilmesini, diğer yandan sektördeki yeniliklere yönelik fikir alışverişinin gelişmesini hedefliyor.

Yaratıcı, yenilikçi ve inovatif tasarımlarıyla orman ürünleri alanında Türkiye’nin lider üreticisi konumunda bulunan Yıldız Entegre, dünyadaki tasarım alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, tüm faaliyetlerinin temeline yaratıcılık ve inovasyonu koyuyor.

Geliştirdiği her yeni üründe, tasarım olarak farklılaşmaya ve müşterilerine globaldeki yenilikleri sunmaya odaklanan şirket, Türkiye’nin önde gelen mimar ve tasarımcıları ile bir araya gelerek, sektördeki yenilikleri değerlendiriyor.

Yıldız Entegre her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği mimar ofis ziyaretleri kapsamında pek çok başarılı projeye imza atan Norm Mimarlık Ofisi ile bir buluşma gerçekleştirdi. Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin’in şirketin ürün gamını ve yeniliklerini tanıttığı buluşmada, Ar-Ge ve Kalite Kontrol Müdürü Kenan Çağrı Nevruz, ürünlerin teknik detayları üzerine soruları cevapladı.

Bu buluşmaların bir yandan yeni ürünler üretirken, diğer yandan dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek ve deneyim paylaşımında bulunmak açısından çok önemli olduğunu kaydeden Yıldız Entegre Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Ercan Şahin, “Tasarımcı ve mimarlar için geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Geniş renk yelpazemizin yanı sıra, uluslararası standartlara sahip ürün kalitesi ve uygulama kolaylığı sunmamızla tercih edilen bir firmayız. Ürün ve sektöre ilişkin gelişmelerin değerlendirildiği ve görüşlerin paylaşıldığı bu buluşmalar, Türkiye’nin farklı mimarlık ofisleri ile devam edecek” bilgisini verdi.

Şahin, “Yaptığımız her renk ve desen seçiminde tasarımcı ve mimarların yönlendirmelerine değer veriyoruz. Onların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için mümkün olan en kapsamlı portföyü sağlamak için her sene derinlemesine bir araştırma yapıyor ve mümkün olan en iyiyi sunmak için çabalıyoruz” derken, “Yıldız Entegre geçen yıl başlattığı kurumsal ve dijital dönüşüm çalışmalarıyla teknolojik olarak sektöre öncülük ediyor ve Ağacın İzinde yaklaşımıyla doğadan güç alarak faaliyetlerini sürdürüyor. Yıldız Entegre olarak sahip olduğumuz bu vizyon, dünya gelişmelerini izleyen değil, belirleyen bir şirket olma yolunda ilerlediğimizin kanıtı” yorumunu yaptı.