Yazın Canlılığını Jotun Renkleriyle Evinizde Hissedin

Doğada bolca göreceğimiz yeşillerin, renkli çiçeklerin ve yazın sıcaklığının bize hissettirdiklerini Jotun’un en güzel yaz renkleriyle evlerimize taşımak mümkün.

Baharın ardından dört gözle beklediğimiz yaz kapımıza geldi. Yenilenen doğa şimdi canlı renkleriyle ruhumuzu hareketlendiriyor. Doğada bolca göreceğimiz yeşillerin, renkli çiçeklerin ve yazın sıcaklığının bize hissettirdiklerini Jotun’un en güzel yaz renkleriyle evlerimize taşımak mümkün.

En güzel renklere uyumlu ferah 12123 Contemporary White ve doğadaki yeşillerin enerjisini yansıtan 8281 Pale Linden ile evlerinizde yazın renkleriyle mükemmel bir denge sağlayabilirsiniz. 1376 Mist ve 1563 Lucerne ile evinizde sıcak tonlarla harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Kızıl ve rustik toprak tonları zor zamanlarda bizi dengeler ve güven duygusu verir. Enerjinin ve canlılığın rengi kırmızı; kırmızının açık ve ferah tonlarıyla pembeler, yaz havasını birebir evinizde yaşamak için tercih edebilirsiniz. Doğanın sıcaklığını 12120 Desert Pink ve 20047 Blushing Peach ile evinize taşıyabilirsiniz.

Sıcak tonlar arasında yer alan 20167 Welcoming Red ile 1392 Antique Yellow’u bir araya getirerek güçlü bir kontrast yaratabilirsiniz.

5490 Serene Blue ve 6378 Iconic yumuşak ama güçlü tonlarıyla, gökyüzüne ve denizlere ait sonsuzluk duygusunu evlerinizde hissettiriyor.