Yaşar Üniversitesi Yüksek Lisans Programları Başvuruları Başlıyor

Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programları (Tezli/Tezsiz) 2022-2023 Güz Dönemi başvuruları 30 Mayıs 2022’de başlıyor.

Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programları (Tezli/Tezsiz)  2022-2023 Güz Dönemi için birinci başvuru dönemi 30 Mayıs 2022 tarihinden 1 Temmuz 2022 tarihine dek devam edecek. İkinci başvuru dönemi ise 1 Ağustos-1 Eylül 2022 aralığında gerçekleşecek.

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı (Tezli/Tezsiz) İngilizce Yüksek Lisans Programları RITM-Restorasyon Müdahale Dönüşüm Modifikasyon; Tasarım ve Kültür; Çevre Teknolojileri olmak üzere üç alana ayrılıyor. Öğrenciler üç alandan birini seçerek araştırmalarını seçtikleri alanın ilgili konuları üzerine yoğunlaştırıyor. Program hakkında detaylı bilgi, başvuru koşulları ve tarihlerine Tezli Yüksek Lisans Programı için https://inarmscwt.yasar.edu.tr ve Tezsiz Yüksek Lisans Programı için https://inarmscwot.yasar.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.