Uluslararası Bar ve Restoran Ödülleri’nin 2020 Finalisti: Neowe

Neowe’nin son projelerinden Lisette, uluslararası yarışma Restaurant and Bar Design Awards 2020’nin “Colour” kategorisinde finalist olmaya hak kazandı.

Dünyaca ünlü mimararın jüri üyeliği yaptığı, mimarlık ve tasarım dünyasında önde gelen firmaların ve markaların yarıştığı, Restaurants and Bar Design Awards’da daha önce Europe Best Restaurant başta olmak üzere iki kategoride finale kalan Neowe, şimdi de Lisette ile Türk tasarım ve mimarisini global platformda temsil ediyor. Organizasyonda Neowe ekibi Lisette projesi ile “Colour” kategorisinde finalist olarak yer alıyor.

Uluslararası restoran ve bar sektörünün yakından takip ettiği ve mekan tasarımlarının değerlendirildiği “Restaurant & Bar Design Awards” ödül töreni Ekim ayında gerçekleşecek.

Sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri, dünyanın dört bir yanından gerçekleşen projeleri inceliyor. Bu sene Foster & Partners ve Kengo Kuma & Associates gibi firmaların aralarında yer aldığı finalist listesi ile dikkat çeken Restaurant & Bar Design Awards yeme içme sektörüne yön veren projeleri değerlendirerek uluslararası ölçekte trendleri belirliyor.