Themore Concept’ten Yeni Banyo Koleksiyonu Priene

Adını Didim Antik Kenti’nden alan yeni Priene Banyo Koleksiyonu’nu müşterileriyle buluşturan Themore Concept, eski çağlardan gelen tarihi zenginliği ve modern estetiği bir araya getiriyor.

Sürekli yenilenen, değişen yaşam stillerine ve farklı bakış açılarına hitap eden Themore Concept, bir tasarımdan çok daha fazlasını vadeden ürün portföyü ile yaşam alanlarında fark yaratmaya devam ediyor. En yeni koleksiyonu Priene Banyo Koleksiyonu ile banyolara hem estetik hem de lüks bir görünüm kazandıran Themore Concept, zarif çizgileri, kulpsuz ve camlı tasarım ile modern bir hava sunarken, depolama alanlarıyla da pratik bir kullanım sağlıyor.
Üç farklı ölçü ve üç farklı rengi ile hem konforlu hem de şık bir kullanım sunuyor
Doğal ve sıcak bir hava oluşturan ahşap yüzeye sahip Priene Banyo Koleksiyonu; çerçeveli ayna, lavabo altı dolabı ve camlı dolap ile üç mobilyadan oluşuyor. Kulpsuz tasarıma sahip lavabo altı ile konforlu bir depolama alanı sunan koleksiyon, camlı dolabının görünebilirliği sayesinde tüm eşyalara kolayca ulaşılmasını sağlıyor. Çerçeveli aynası ile tüm mobilyalar arasında uyum yakalayan koleksiyon; karina, lumiere ve koyu ceviz olmak üzere 3 farklı renk alternatifi sunuyor, her zevk ve ihtiyaca yanıt veriyor.