Mimarlarla Sohbet

TEPTA Aydınlatma’nın 2016 -17 süresince, 25. yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği ”Mimarlarla Sohbet” programı, Hakan Demirel ile Ahmet Doğu İpek‘in 13 Kasım Çarşamba akşamı gerçekleştirecekleri sohbetle yeniden başlıyor.

Bilginin paylaştıkça değer kazandığı düşüncesinden yola çıkan, her yaştan, meslekten ve konumdan kişilerin katılımına açık olan ”Mimarlarla Sohbet” programında, mimarların mesleki pratiklerinin ve deneyimlerinin yanında, iş insanı kimlikleri, stüdyo yaşamları, anıları ve / veya özel ilgi alanları konuşuluyor.

Programa geçtiğimiz dönemde Cem Sorguç, Dara Kırmızıtoprak, Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Nevzat Sayın, Cem Kocacıklıoğlu, Gökhan Avcıoğlu, Alper Derinboğaz, Şebnem Buhara, Gürhan Bakırküre, Zafer Akay, Boran Ekinci, Kurtul Erkmen, Jale Kulin, Nilüfer Kozikoğlu, Mustafa Öney, Hande Öney, Salih Küçüktuna, Gökhan Karakuş, Durmuş Dilekçi, Seyhan Özdemir, Han Tümertekin, Zeynep Tümertekin, Kerem Piker, Murat Tabanlıoğlu ve Mehmet Kütükçüoğlu konuk olmuştu.

Programın yeni dönemi, Suyabatmaz Demirel Mimarlık firmasının ortaklarından Hakan Demirel ile sanatçı Ahmet Doğu İpek‘in 13 Kasım Çarşamba akşamı gerçekleştirecekleri sohbet ile başlıyor.

Programın devamında, 26 Kasım’da Ali Doruk, 12 Aralık’ta Sinan Logie, 18 Aralık’ta Celal Abdi Güzer ve 23 Aralık’ta Ömer Selçuk Baz konuklarla sohbet edecek.

Hafta içinde saat 19:00 dan itibaren TEPTA merkezinde düzenlenen bu sohbetler için ön kayıt yapılması gerekiyor. Kayıt olmak veya program hakkında detaylı bilgi edinmek için lcv@tepta.com adresiyle iletişim kuruluyor.