Tasarımcılar Sürdürülebilir Hayatı Tartışıyor

Tasarımcılar, sürdürülebilir bir hayat için sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak temasını tartışmak üzere Designlook İç Mimari ve Tasarım Platformu’nda buluşuyor.

Tasarımcılar, gelecek dönemdeki virüs saldırılarına karşı yaşam alanlarındaki korumayı sağlamak, uygun tasarım fikirlerini paylaşmak, sürdürülebilir hayatı yeniden tanımlamak için Designlook İç Mimari ve Tasarım Platformu’nda bir araya geliyor. Mimar ve Endüstriyel Tasarımcı Ron Arad, doğadaki mekanizmalardan ilham alarak tasarımlarını geliştiren Biyomimetik Mimar ve TED Konferanslarının “sürdürülebilir mimari” konusunda aranan konuşmacısı İngiliz Mimar Michael Pawlyn, Rockwell Group Avrupa Eski Direktörü Diego Gronda ve Endüstriyel Tasarımcılardan Defne Koz ile Adnan Serbest’in katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikte “sürdürülebilir bir hayat için, sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak” teması tartışılacak; sosyal, ekonomik ve ekolojik sürdürülebilir obje, mekan ve hizmet tasarlamanın önemi üzerine konuşulacak.

Designlook Online Event; sergileme vitrini, b2b platformu ve webinarlardan oluşan, iç mimari ve endüstriyel tasarım disiplinlerini kapsayan online bir etkinlik olarak tasarlanmış. 15-18 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğin destekçileri arasında, İdealist İç Mimarlık Derneği ve ETMK-Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu yer alıyor. Etkinliğin webinar sponsorluğunu, ofis mobilyalarında sağlıklı ve sürdürülebilir tasarımlar hazırlayan Bürotime üstleniyor.