Solar Aydınlatmanın Işığı Güven Veriyor

Philips markasının güneş enerjisiyle çalışan solar aydınlatma ürünleri, acil durumlarda güvenli ve sürdürülebilir aydınlatmayı mümkün kılıyor.

Doğal afetler, geleneksel aydınlatma sistemlerini devre dışı bırakma ihtimalini barındırıyorken güneş enerjisiyle çalışan aydınlatma ürünleri acil durumlarda da devreye girerek aydınlatma ihtiyacını karşılıyor. Herhangi bir altyapı ihtiyacı olmaksızın, zahmetsiz kurulabilen Philips markalı solar yol ve sokak aydınlatmaları, gece görüşünü artırmanın yanı sıra yaşam alanlarının daha güvenli olmasına katkı sağlıyor.

Acil durumlarda aydınlatmanın kritik bir öneme sahip olduğunu belirten Signify Profesyonel Kanal Türkiye & Kafkasya & Orta Asya Genel Müdürü Saner Kırık, deprem haftası vesilesiyle, güneş enerjisiyle çalışan aydınlatma ürünlerinin önemini vurguladı: “Maalesef bir yıl önce, ülkece çok acı bir tecrübe yaşadık. Gerek kurumlar olarak gerekse bireyler olarak dersler almamız gerektiğine inanıyorum. Signify olarak, bizim sorumluluğumuzun güneş enerjisiyle çalışan aydınlatma ürünlerimizi daha çok kişiyle buluşturmak ve daha fazla bölgeye adapte etmek olduğunu düşünüyoruz. Signify olarak, afet bölgesine yönelik odağımızı sürdürürken, afet yönünden riskli alanlara kolay uygulanabilen ve uzun ömürlü aydınlatma çözümlerini ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”