Silverline Satış Sonrası Hizmet Alanına İki Yenilik Ekledi

Teknolojik, çevreci ve tasarım ürünleriyle ankastre sektörünün yenilikçi markası Silverline’nın, satış sonrası hizmetlerde mükemmel hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile hayata geçirdiği SSH Plus, yedek parça ve lojistik depoları, teknik çalışma ofisleri, bakım onarım atölyesi, çağrı merkezi, eğitim ve toplantı merkezleri ile hizmet veriyor.

Üretimden yönetime, tasarımdan satışa kadar her alanda mükemmelliği ve müşteri memnuniyetini odağına alan Silverline; SSH Plus ile satış sonrası hizmetler alanında iki yeniliğe imza attı. Servis teknisyenlerine teknik ve davranış eğitimleri vermeye başlayan marka, servis hizmeti sonrası ise SMS ile NPS memnuniyet ölçümü yaparak müşteri geri bildirimlerini topluyor.

Müşteri memnuniyeti esasına bağlı olarak 350’i aşkın yetkili servis ile satış sonrası hizmeti veren Silverline, SSH Plus ile birlikte tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Servis teknisyenlerine detaylı teknik ve davranış eğitimleri veren marka; satın alınan ürünün taşınması, teslimi, montajı, kullanımının gösterilmesi ve bakım onarım gibi tüm süreçlerde müşterilerine en iyi hizmeti vermek amaçlıyor. Servis hizmeti sonrası ise memnuniyet ölçümü yapan SSH Plus; düşük puan veren tüketicileri arayarak, müşteri memnuniyetini artırmak için dikkat edilmesi gereken hususları tespit ediyor ve hizmet aşamalarında sürekli güncelleme yapıyor.

SSH Plus, uzman kadrosu ile Türkiye’nin 81 ilinde 350 noktada, 1.200 çalışanı ve 600 aracı ile hizmet veriyor. Güvenilir kadrosu ile mükemmel hizmet yaklaşımını benimseyen Silverline SSH Plus, geç vakit servis hizmeti ile sektörde bir ilki gerçekleştiren öncü markalardan… Böylelikle hafta içi mesai saatlerinde vakit bulamayan müşterilere, 20.00-23.00 saatleri arasında da montaj ve bakım onarım hizmetleri sunuyor. SSH Plus hizmetinden yararlanmak isteyen tüketiciler, 444 4 758 numaralı Silverline Danışma hattını arayarak servis hizmeti almak istediği gün ve saati belirtmesi yeterli.