R+T Turkey Fuarı

Bu yıl 6. kez düzenlenen, güneşten koruma ve otomatik kapı sistemleri alanında Avrasya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki tek uluslararası ticaret fuarı R+T Turkey için geri sayım başladı. 14-16 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuarda Almanya, İtalya, Romanya, Çin, Pakistan ve Türkiye’den toplam 110 katılımcı firma yerlerini alıyor. Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan fuar, 90 ülkeden ziyaretçi ağırlayarak yeni ihracat kapıları için önemli bir platform sunacak.

Bu yıl, geçtiğimiz sene olduğu gibi İFM’nin (İstanbul Fuar Merkezi) 9. ve 10. hollerinde toplam 11 bin metrekare alanda düzenlenecek olan fuar, pek çok ulusal ve uluslararası firmanın ve satın almacının takvimine şimdiden girmiş bulunuyor. Sektörün lider firmalarının yer aldığı fuar; yatırımcı, üretici, perakendeci, bayi, satış mağazası, toptancı, distribütör, mimar, iç mimar, inşaat mühendisi gibi tüm sektör ilgililerini sektörün tek uluslararası ticaret platformunda bir araya getirecek. 

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık’ın yanı sıra, Messe Stuttgart’ın dünya çapındaki temsilcilikleri ve ataşelikler aracılığıyla sürdürülen uluslararası pazarlama çalışmaları neticesinde 2023 senesinde fuarda uzak pazarlardan da ziyaretçiler ağırlanmaya hazırlanılıyor. Fuara bu sene A.B.D. ,  Uruguay, Venezuela, Singapur ve Avustralya’nın da dahil olduğu 90 ülkeden 7 bin profesyonel ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Fuar boyunca R+T Turkey katılımcıları ile bir araya gelecek olan ziyaretçiler, en uygun ürün ve çözümler için yatırım kararlarını bu fuarda verecekler.