Roca’dan Teknoloji ve Tasarımı Bir Araya Getiren Akıllı Duş

Mobil uygulamalar aracılığıyla cep telefonu ile kontrol edilebilen ve kişiselleştirilmiş bir kullanım sağlayan Roca Akıllı Duş; tasarruf, güvenlik ve konforu bir arada sunuyor.

Köklü geçmişini, yenilikçi yaklaşımlara entegre eden Roca, teknoloji ile tasarımı birleştirdiği Roca Akıllı Duş ile doğal kaynakların korunmasına katkı sağlıyor.
Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle sektörün önde gelen markalarından Roca, daha yaşanabilir bir dünya için çalışmalarını sürdürüyor. Bu vizyon çerçevesinde geliştirilen Roca Akıllı Duş, yüksek teknoloji ve tasarımın başarılı bir birleşimi olarak öne çıkıyor. Banyo alışkanlıklarını değiştiren ve duş keyfini en üst düzeye çıkaran bu ürün; yüksek verimlilik sağlayan özellikleri sayesinde, su ve enerji tasarrufu yapma imkanı sağlıyor.

Mobil uygulamayla kolayca kontrol edilebilen Roca Akıllı Duş, duş deneyimini baştan sona dönüştürüyor. Kişiselleştirilmiş kullanıcı tercihlerini kaydeden ve uzaktan erişim özelliği ile istenilen zamanda duşu hazır hale getiren ürün, kullanıcı dostu ara yüzü ile su akışını ve sıcaklığını anlık olarak ayarlamaya olanak tanıyor. Renkli LCD ekranı ve dokunmatik kontrol paneli sayesinde tüm ayarları duş sırasında da yapmayı sağlayan ürün, duş keyfini zirveye taşıyor.

Kişiye özel duş deneyimi sunan Roca Akıllı Duş, hassas sıcaklık, akış ve süre ayarlarıyla farklı tercihlere göre özelleştirilmiş profiller oluşturma imkanı sağlıyor. Bu sayede, tüm aile üyelerinin tercih ve ihtiyaçlarına göre bir duş deneyimi sağlayan Roca Akıllı Duş, istenilen saatte duşu hazır hale getiriyor. Ayrıca, temizlik işlemlerini de teknolojiyle halleden Akıllı Duş’un 6 dakikalık kapsamlı bir temizlik programı bulunuyor. Entegre temizleme içeren bu program, kireç ve kirleri çıkarmak için aralıklı olarak yüksek basınçta su çıkışı sağlıyor. 72°C’deki su ile su çıkışlarını temizleyerek her türlü bakteriyi ortadan kaldırmak mümkün hale geliyor.

Kullanıcı güvenliğini ön planda tutarak tasarlanan Roca Akıllı Duş, çocuk güvenlik modu ile kontrol panelini devre dışı bırakarak ani sıcaklık değişikliklerini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, su sıcaklığı, akışı ve süreyi uzaktan kontrol etmeyi sağlayan takip sistemi, tüm aile bireylerinin potansiyel riskli durumlardan korunmasına olanak tanırken, mobil uygulama üzerinden tüketim istatistiklerini görme, su ve enerji tüketimi takibi yapma imkanı sağlayarak daha verimli bir kullanım sunuyor.
Roca Akıllı Duş, tüm bu özelliklerinin yanında enerji ve su tüketimini azaltmaya yönelik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kontrol panelinde yer alan “Duraklatma” seçeneği su akışını geçici olarak kapatmayı sağlarken, tekrar açıldığında da kaydedilmiş akış ve sıcaklık ayarlarını koruyarak akışını devam ettiriyor. Sudan ve enerjiden tasarruf etmeyi mümkün kılan ürün, hem dünyanın geleceğine hem de aile bütçesine katkı sağlıyor.