Prestijli Projelerin Tercihi Yine Bonus Taş Yünü

Bonus Yalıtım, yüksek kaliteli üretim anlayışı sayesinde prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. 

Isı, ses ve yangın yalıtımını aynı anda sunan, üstün teknolojiyle üretilen, doğal yalıtım malzemesi Bonus Taş Yünü, sektördeki diğer ürünlerden ayrılan kalite özellikleri ile tercih sebebi olmaya devam ediyor. NG Hotels’in Sapanca’daki yeni projesi NG Sapanca Enjoy’un dış cephe yalıtımını Bonus Taş Yünü sağlayacak. İnşası devam eden NG Sapanca Enjoy’un toplamda 50.000 m2’yi aşan metrajdaki dış cephesi, Bonus Taş Yünü Gold Plus 70 ürünü ile yalıtılıyor.

40, 50, 70 ve 90 kg/m³ yoğunluğunda; siyah cam tüllü, beyaz cam tüllü, sarı cam tüllü, alüminyum folyolu ya da kaplamasız olarak üretilen Bonus Taş Yünü Gold ve Gold Plus havalandırma boşluklu ve havalandırmasız giydirme dış cephe duvarları için kullanılıyor. Su iticilik özelliği bulunan Gold ve Gold Plus serisi A1 yanmazlık sınıfında olup, olası bir yangın durumunda alevlerin ilerlemesini engelleyerek yangının zararlarını minimuma indirmede başrol oynuyor. Bununla beraber, yüksek ses emicilik özelliği ile dış ortamdan gelebilecek tüm gürültüyü yok ederek yaşam konforunu artırmaya yardımcı oluyor.

Sahip olduğu düşük ısıl iletkenlik değeri ile mükemmel ısı yalıtımı sunarken, gürültüyü ve titreşimi de emerek huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunan Bonus Taş Yünü, 1000°C üzerindeki sıcaklıklara dayanıklılığı sayesinde TS EN 13501-1’e göre A1 sınıfı hiç yanmaz malzeme olarak yapılarda tam yangın güvenliği sağlıyor. Üretim teknolojisini sahip olduğu AR-GE ve ÜR-GE altyapısıyla her geçen gün geliştiren Bonus Taş Yünü, çok sayıda projenin yalıtım malzemesi tercihi olmaya devam ediyor.