Peli Loft ile Sıcak, Çarpıcı ve Kullanışlı Mekânlar…

Çevre dostu genç ve yenilikçi marka Peli, doğayı referans alarak tasarladığı koleksiyonlarıyla, mekânları yeniden var ediyor.

Üretiminin her aşamasında üstün kaliteyi birinci koşul olarak kabul eden Peli’nin Loft koleksiyonunda ıstıranca meşe, ispir meşe, moğol meşe, kumlu kestane, kül kestane, bakır kestane tonu olmak üzere 6 farklı yüzeyle ağacın en doğal halini mekânlara taşıyor. Yüzeyindeki doğal görünüm ve zengin renk seçenekleri ile diğer koleksiyonlardan farklılaşan Loft’taki ıstıranca meşe ve ispir meşe, yazlık mekânları estetik anlamda yeniden var ediyor.

Her Zaman Doğal ve Estetik
Peli’nin doğayı referans alarak tasarladığı Loft, ahşabın doğasında bulunan bütün incelikleri mekânlara yansıtıyor. Bu doğal görünüm mekânın sıcaklığını artırırken, insanın samimiyet ve yakınlık duygularına da dokunuyor.

Adını, en belirgin özelliği özgürlüğü, rahatlığı ve ferahlığı olan Loft’lardan alan koleksiyon, dar ebadı, gerçek ahşap dokusu ile gerçek masif ve lamine parkelerle yarışacak nitelikte. Görünümü ile doğayı hem estetik hem ekonomik koşullarda zeminlere taşıyan koleksiyon unilin kilit sistemi sayesinde hızlı ve kolay uygulanabiliyor. Koleksiyon kolay temizlenme özelliği ile yaşam alanları için ideal zemin oluşturuyor.