Panasonic’ten Thea Ultima Serisi…

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Life Solutions Türkiye, Thea Ultima cam serisinin elektrik anahtarı ve priz modelleri ile her mekâna ferahlık ve zarafet katıyor.

Panasonic Life Solutions Türkiye, Thea Ultima cam serisi ile yaşam alanlarına ve dekorasyon dünyasına üst seviyede şıklık, konfor ve ayrıcalık kazandırıyor.Yazın, ev içi dekorasyonda dikkat çekici kombinasyonlar oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi cam oluyor. Ferahlığın yanı sıra zarif bir görünüm de yaratan cam, mekânların hemen hemen her alanında değerlendirilebiliyor. Hijyenik, kolay temizlenebilir ve insan sağlığına zarar vermeyen bir malzeme olduğu için de her zaman trend olmayı başarıyor. Panasonic Life Solutions Türkiye’nin en özel ürünleri arasında yer alan Thea Ultima camın özellikle açık yeşil cam elektrik anahtarı ve prizleri, yazlık mekânların dekorasyonunu kusursuz şekilde tamamlıyor. Beyaz ve bordo cam tasarımlar da aynı şekilde çarpıcı kombinasyonlar yaratabiliyor.

Minimalist Thea Ultima cam modelleri, yaşam alanlarında iç açıcı bir atmosfer yaratırken üstün kalitesi ve teknolojisi ile de fark yaratıyor.