Nippon Paint Moss ile Soft Mat ve Pürüzsüz Duvarlar

Nitelikli pigment yapısı sayesinde renklerin canlılığını koruyan, uygulandığı yüzeyle birebir örtüşen Nippon Paint Moss ile duvarlar, soft mat ve pürüzsüz bir görünüme ulaşıyor.

Yaşam alanlarının ferahlığı bütün ritmimizi değiştiriyor. Mekanlarda ferahlık arayanlar için Nippon Paint’in iç cephe boyalarından “Moss” öne çıkıyor. Sezonun en trend renklerinin öne çıktığı boyalar, mekanlarda yeni yıla uygun değişiklikler yapmak isteyenlerin favorisi oluyor.

Silikonlu, soft mat görünümlü, su bazlı olup yüksek teneffüs kabiliyetine sahip Moss, uygulandığı yüzeyle adeta bütünleşiyor. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmayan, nitelikli pigment yapısı sayesinde renkleri koruyan Moss, örtücülük gücüyle de dikkat çekiyor. Sürtünmeye karşı dayanım performansı çok yüksek olduğu için yıllar geçse de boyanın kalitesinden ve dokusundan taviz vermeden mekanlarınızı en kusursuz şekilde tamamlıyor; yüksek yayılma gücü sayesinde işçilikten de tasarruf sağlıyor. Soft mat ve pürüzsüz görünümü ile duvarlara renklerin ahengini en güzel şekilde yansıtan Nippon Paint Moss uygulama esnasında da hiçbir rahatsız edici koku bırakmıyor.