Metrica Tasarımı Plan Kanepe, ABD’den Ödülle Döndü

Yarının çalışma kültürünü şekillendiren tasarımlar sunan Koleksiyon, Metrica tasarımlı ofis mobilyası serisi Plan’ın kanepesiyle Amerika’da ödül aldı. Plan, dünya mobilya sektörünün kalbinin attığı NeoCon 2018’de “En İyi Yeni Ürün” seçildi.  

Koleksiyon, bu yıl 4’üncü kez katıldığı dünya mobilya sektörünü buluşturan NeoCon 2018 fuarından yeni bir ödülle döndü. Chicago’da, Koleksiyon’un mağazasının da bulunduğu Merchandise Mart Plaza’da düzenlenen fuara yaklaşık 500 marka katıldı. 3 gün süren fuar kapsamında, en  yenilikçi ürünler de değerlendirildi. Amerika’nın en önemli yayın organlarından Metropolis Dergisi tarafından düzenlenen “Metropolis Likes” ödüllerinde, Metrica’nın Koleksiyon için tasarladığı  Plan kanepe “En İyi Yeni Ürünler” kategorisinde ödüllendirildi.

Koleksiyon’un tasarım ekibi Metrica imzalı Plan kanepe, değişen çalışma kültürüne ayak uyduracak şekilde tasarlandı. Çalışma alanları, ortak alanlar ve misafir alanlarına yönelik tasarlanan yenilikçi oturma serisi, kullanıcının ihtiyaçlarına göre yeniden kurgulanabiliyor. Seriye dahil olan raf, sehpa ve puflar da serinin farklı kullanım yorumlarına destek sağlıyor.