Mekanlarda Alan Kazandıran Çözümler Creavit ile Mümkün

Creavit; estetik tasarıma sahip banyolar yaratmanıza olanak sağlamasının yanı sıra fonksiyonel ürünleriyle işlevsel alanlar yaratıyor.

Armatürleri, lavaboları, mobilyaları ve tamamlayıcı ürünleriyle banyolara bütüncül çözümler sunan Creavit; mekanların estetiğine katkıda bulunmasının yanı sıra fonksiyonel ürünleriyle de mekanlarınızda kazançlı ve işlevsel alanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Yalın ve estetik mekanlar tasarlamak isteyenlerin önündeki en büyük engellerden biri de çamaşır makineleri, kurutma makineleri, temizlik paspası gibi her evde problem yaratan banyo unsurları olabiliyor. Sürgülü gizlenebilir kapakları ile geniş alanlar yaratan Creavit çamaşır ve kurutma makinesi dolabı dağınık görünümü ortadan kaldırarak zarif, şık ve estetik yaşam alanları oluşturmanıza imkan sağlıyor.

Banyoda çamaşır & kurutma makinelerini düzenli ve güvenli bir şekilde konumlandırmayı sağlayan çamaşır ve kurutma makinesi dolabı aynı zamanda çok amaçlı paspas dolabı ve gizli tezgahı ile de hayatı kolaylaştırıyor. Modüler kullanım özellikleriyle hem banyo hem mutfakta kullanılabilen çamaşır ve kurutma makinesi dolabı, çok amaçlı paspas dolabı ile birlikte tek ya da bir arada kullanılabilir.