Maksimum Kullanım Alanı Kazandıran Mutfak: Ombre

Bodrum Mutfak Mobilya’nın mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere maksimum kullanım alanı kazandıran ergonomik tasarımlı modeli “Ombre”, geniş tezgah derinliği, boyut kazandıran rafları, kanatlı kapakları ve tezgah altı kiler sistemi ile fonksiyonel çözümler sunuyor.

Türkiye’nin en prestijli mutfak ve mobilya tasarım markalarından Bodrum Mutfak Mobilya, ürün gamıyla mutfakta geçirilen zamanları keyifli hale getirmeye devam ediyor. Kişiye özel ve kullanıcı ihtiyaçlarına uyumlu ürünler tasarlayan Bodrum Mutfak, mutfağının her alanını en verimli şekilde değerlendirmek isteyenler için “Ombre” modelini tasarladı.

Ombre modelinin, mutfağınızı olduğundan daha geniş gösteren 70 cm tezgah derinliği, çalışma alanında da kazanç sağlıyor. Boyut kazandıran üst dolap yanlarındaki fonksiyonel rafları, yukarı katlanarak açılan kanatlı üst dolap kapakları ile maksimum kullanım alanı sunuyor. Modelin tezgah altı fonksiyonel ithal kiler sistemleri, kendinden frenli çekmeceleri ve dolap kapakları, sessiz kapanmasının yanı sıra estetik bir görünüm sunarak evinize yeni bir soluk kazandıracak.

Görsel sadeliğe ve kontrast hakimiyetine sahip Ombre modelin takip ettiği kapaklardaki estetik çizgi, modern mutfak modellerinin temasını yansıtıyor. Ombre’nin dolap kapakları kapanınca mutfağınızdaki sadelik taçlanıyor, odak nokta mutfakta kalıyor.