Lineadecor’dan Küçük Mutfaklar İçin Akıllı Çözümler

Lineadecor’un her türlü dekorla ve stille uyumlu akıllı çözümleriyle, küçük mutfaklarınızı maksimum verimde kullanarak aynı zamanda şık ve ferah bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Evlerimizin en sık kullanılan alanları mutfaklar, ne yazık ki diğer yaşam alanlarına kıyasla daha dar ve küçük planlara sahip olabiliyor. Ancak mutfakların alanı küçülse de ihtiyaçlar ve beklentiler değişmiyor. Bu yüzden küçük mutfaklarda pratik fikirler ve küçük dokunuşlar kurtarıcı oluyor. Lineadecor’un her türlü dekorla ve stille uyumlu akıllı çözümleriyle, küçük mutfaklarınızı maksimum verimde kullanarak aynı zamanda şık ve ferah bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Küçük mutfakların en büyük sorunlarından biri, mutfakta yemek masası için bir alan tanımlayabilmek. Bunun için kullanılmadığı zaman gereksiz yer kaplayan standart mutfak masaları yerine, Lineadecor’un ihtiyaç halinde açıp kapatabileceğiniz, mutfağınızla uyumlu gizli masa çözümlerini tercih edebilirsiniz.

Lineadecor ankastre aspiratör dolapları kolay erişimleriyle küçük mutfaklarda alternatif bir depolama alanı sunar. Davlumbaz yerine gömme aspiratör tercih ederek üst dolapların bütünlüğünü bozmadan baharatlarınız ve kavanozlarınız için özel bir alan tanımlayabilirsiniz.

İç açıcı ve geniş bir mekan algısı oluşturmanın yolu doğru aydınlatma tercihlerinden geçiyor. Üst dolapların altına konumlandırılan aydınlatma barları çalışma tezgahını aydınlatarak mutfakta çalışmayı keyifli hale getiriyor. Çizgisel tasarımlarıyla ışığın kesilmemesini sağlayan Lineadecor aydınlatma elemanlarını tercih ederek, mutfaklarınızı olduğundan çok daha ferah gösterebilirsiniz.

Lineadecor mutfak uzmanları tarafından tasarlanan mutfaklarda her alan estetikten vazgeçmeyerek fonksiyonel bir şekilde değerlendiriliyor. Lineadecor’un alternatif köşe dolap çözümleri sayesinde ulaşılması zor kör köşeleri işlevsel hale getirebilir, mutfağınızı maksimum verimde kullanabilirsiniz.