Kollektif Üretimin Yeni Mekanı

HyperFocal: 0

Bünyesinde mimarlara yönelik ortak çalışma alanları ve mimari sektörel kütüphaneyi barındıran CO-11, 4. Levent Sanayi Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı. Kollektif çalışma anlayışından yola çıkılarak düzenlenen CO-11, kullanışlı ofisleri, yüksek teknolojik altyapısı ve teras kafesi ile birlikte üreterek büyümeyi hedefleyenler için yeni nesil ofis anlayışı sunuyor.

YILTUR Mimarlık Proje ve İnşaat şirketi tarafından co-working anlayışıyla hayata geçirilen CO-11, hizmet vermeye başladı. Bireylere ve gruplara fayda sağlamak, sinerji yaratmak, motivasyon arttırmak ve verimli sonuçlanan çalışmalara ortam hazırlamak amacıyla tüm detayları mimarlar tarafından düşünülerek kurulan CO-11, şık tasarıma sahip ofisleriyle, 4.Levent Sanayi Mahallesi’ndeki elverişli lokasyonunda, metroya 200 metre yürüme mesafesinde faaliyet göstermeye başladı.

Tüm sektörlerin birlikte çalışma fırsatı bulacakları bir kampüs kurduklarının belirten Kurucu Ortak Ayşegül Yılmaz, “Yakın zamanda hayata geçirdiğimiz CO-11, herkese açık ve tüm iş kollarından herkesin günlük, haftalık, yıllık kiralayabileceği ofis odalarından oluşuyor. Toplantı, sunum ve eğitim odalarının mevcut olduğu CO-11, tüm sektörleri içinde barındıran bir kampüs olma özelliği taşıyor. Sıfır noktadan işe başlayan girişimcilere, çok toplantı yapıp bireysel çalışan, sabit ofise ihtiyaç duymayanlara ve plaza yaşamını seven, tüm hizmetlerin sorumluluğunu üzerine almaktan ziyade ofis yönetimini profesyonellere bırakmak isteyen şirketlere vazgeçilmez bir iş yeri sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Elverişli lokasyonunda, müstakil bir binada bulunan ortak çalışma ve üretim alanının konsepti “co-working” anlayışından yola çıkılarak düzenlediğimiz CO-11, grupların ya da bireylerin birlikte ve eş zamanda da bağımsız çalışma fırsatı bulabildiği, aynı sektörden kişilerin birbirleriyle etkileşimine olanak tanıyacak alanları barındırıyor” dedi.

CO-11, iç mimar, mimar ve tüm yaratıcı sektör çalışanlarına mimar işi, mimarlar tarafından yapılmış bir kampüste birlikte çalışma fırsatı sunuyor. Grupların ya da bireylerin birlikte fakat bağımsız şekilde çalış “co-working” anlayışından yola çıkılarak düzenlenen CO-11 projesi, katılımcılarına sağladığı alanlar ve hizmetler ile çalışma alanlarında sosyalleşmeyi ve verimliliği amaçlıyor. İletişim ve paylaşımın odak nokta olarak ele alındığı alanda 21 adet camlı ofis, 6 adet iç cephe ofis, 2 adet toplantı odası, büyük ve küçük seminer odaları, toplantı odaları, kütüphane ofisi ve daha birçok alternatif bulunuyor.