Kendinden Desenli Karo Halılar ile Ofislerde Yaratıcı Desenler

Günümüzde kullanılan mevcut karo halılar ile zeminde desen oluşturmak için farklı renklerin kombinasyonundan veya halının farklı kesiminden yararlanılıyordu. Ateco Zemin, İngiltere’den ithal ettiği Osaka ve Rainfall karo halılar ile kullanıcısına yaşam alanlarını kişiselleştirme özgürlüğü sunuyor.

Ateco Zemin’in, İngiltere’den ithal ettiği yeni Osaka ve Rainfall karo halılar, kendinden desenli, 12 farklı renk seçenekli, yüzde 100 polyamid iplikten dokunan yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Bfl-s1 yanmaz özellikli halılar, özenle tasarlanan yapılarıyla her bir döşeme bölümünün farklı bir malzemeyle kaplandığı görünümü uyandırarak Ateco Zemin’in tasarıma olan bakış açısını kanıtlıyor. Japon kültüründeki çatışmalardan esinlenilerek hazırlanan Osaka halı, origami sanatının ve geometrinin inceliklerini yansıtıyor. Kültürün çok yönlülüğünden yola çıkarak kurgulanan Osaka, organik ve bambu orman zeminini anımsatan görüntüsünü farklı renk paletiyle birleştirerek mekanların hem yumuşak hem de güçlü olmasını sağlıyor. Osaka karo halının tamamlayıcısı olarak kullanılmasının ötesinde tek başına da kullanılabilen Rainfall karo halı ise değişebilen ton detayları ve ince işçilik isteyen anlara ustalıkla kombinlenebilen yapısıyla yaşam alanlarındaki vazgeçilmezlerden olmayı hedefliyor. Her bir döşeme bölümünün, birbirinden biraz daha farklı görünmesini sağlayan Rainfall, köşeli bölümlerle ustalıkla kombine edilmiş bir bütün etkisi yansıtır.

Farklı bir seçenek…

Ateco Zemin’in koleksiyonuna yeni katılan Rainfall ve Osaka, yaşam alanlarında doğal bir dokunuş dileyen herkesi İstinye’deki Ateco Zemin mağazasına davet ediyor.