Kastamonu Entegre Vision 2022 Koleksiyonu ile Mekanlara Yenilikçi Dokunuş

Zengin desen yelpazesi ve malzeme kombinasyonları ile tasarımcılara geniş bir özgürlük alanı sunan Kastamonu Entegre, Vision 2022 panel koleksiyonunu kullanıcılarla buluşturdu. Farklılıkları uyum içinde bir araya getiren Vision dekoratif paneller, zamansız iç mekan tasarımlarına katkıda bulunurken, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.

Tasarım dünyasındaki son trendler ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli güncelleyen Kastamonu Entegre, melamin kaplı panel serisi Vision’u yeni dekorlarla zenginleştirmeye devam ediyor. Mobilya ve iç mekan tasarımında çok çeşitli uygulamalara olanak tanıyan Vision 2022 panel koleksiyonunda, ahşap tonları, fantezi desenler ve düz renkler olmak üzere 12 yeni dekor yer alıyor.

Ahşabın Vision ailesine yeni eklenen ahşap dekorlar, doğayla aynı dili konuşmanın yanında farklı renk tonları ve dokuları klasikten moderne hemen her tarza uyum sağlıyor. Garden Meşe ve Bilbao, doğal dokusu ile hemen her tarza uyum sağlarken, canlı renk tonuyla dikkat çeken Belmonte, mekanda sıcak bir atmosfer yaratmak isteyenler için ideal tercihi oluşturuyor. Ascona doğal rengi ve dokusu kadar kolay işlenebilen yapısıyla, Alpine kalıpların dışında dekorasyon çözümlerinde gösterdiği üstün performansla, özel bir dokuya sahip Navarro ise mutfak, banyo vb. kullanım alanlarındaki yüksek dayanımı ile öne çıkıyor. Kendine has rengiyle yaratıcılığını göstermek isteyenler için ideal bir seçim olan Cabana ve yaydığı pozitif enerjiyle çalışma alanlarına verimlilik, evlere huzur katan Argos ise özellikle koyu tonlardan vazgeçmeyenlere hitap ediyor.

Fantezi dekorlardan Marmol ve Luanda, mermerin asaletini ahşabın sıcaklığıyla buluşturuyor. Mutfaktan yatak odasına ve ofise kadar farklı alanlarda kullanılabilen bu dekorlar, özgün yapısı ile sıra dışı tasarımlara ilham veriyor. Yumuşak renk tonuyla uygulandığı mekana ferah ve rahatlatıcı bir hava katan Spring, bahar esintisini yaşam alanlarına taşımak için ideal bir seçenek sunuyor.

Yeni düz dekorlardan Costa da yumuşak renk tonuyla yaşadığı mekana pozitif bir hava katmak isteyenlerin tercihini oluşturuyor.

Farklı tarz ve dönemlere uygun renkleriyle duvardan mobilyaya, mekanın her noktasına yenilikçi bir dokunuş katan Vision dekoratif paneller, tasarımcıların ve dekorasyon meraklılarının hayallerindeki yaşam alanını gerçeğe dönüştürmesine yardımcı oluyor. Yonga lehva ve MDF üzerine melamin uygulanması sonucu elde edilen Vision melamin kaplı paneller; mobilya, profille çevrili ön panel, dekoratif panel, raf ve duvar panelleri, laminat kaplama, folyo, mutfak ve ofis mobilyaları gibi çok çeşitli ürünlerde kullanılabiliyor. Vision paneller, estetik görünümleri kadar dayanıklı yapısı ile de iç mekan tasarımlarında sıkça tercih ediliyor.