Kärcher’den Havayı Güzelleştiren Teknoloji

Kärcher’in AF 50 Hava Temizleme Makinesi; patojenleri, ince tozları, alerjenleri ve kokuları güvenilir bir şekilde gidererek ortamın havasını değiştiriyor.

Günlük hayatın büyük bir kısmı kapalı alanlarda geçiyor. İç mekanlar ise özellikle hava yoluyla bulaşan çeşitli salgın hastalıklar, mikroplar, virüs ve bakterilerle birlikte, alerji, astım ve benzeri solunum yolu hastalıklarına neden olabilen toz partiküllerini de içerebiliyor. Solunan havanın kalitesinin düşük olması, ruh halini de olumsuz etkileyebiliyor. Yeterince oksijen alamamak, taze ve temiz havaya ulaşamamak hepimizde kronik yorgunluk, depresif ruh hali gibi sıkıntılara sebep oluyor. Yüksek hava akışına sahip, lazer sensör teknolojili, otomatik modlu, ekranlı, H13 filtrelemeli ve aktif karbonlu kompakt Kärcher AF 50 Hava Temizleme Makinesi bu sorunlara bir çözüm sunuyor.

Orta büyüklükteki evler, ofisler ve büyük salonlar için hava temizleme çözümü olan Kärcher AF 50 Hava Temizleme Makinesi, çok katmanlı filtre sistemi sayesinde iç mekan havasını alerjen, kirletici ve patojenlerden temizliyor. Cihaz üzerinde bir renk kodu aracılığıyla hava kalitesini, sıcaklığı ve bağıl nemi gösteren bir ekran bulunuyor. Ürün, ayrıca zamanlayıcı işlevi, çocuk güvenlik kilidi, gece modu fonksiyonlarına da sahip. Üstelik yüksek hava akışı performansına rağmen, sessiz çalışıyor.  Gece kullanımlarında rahatsızlık oluşturmadan ortamdaki havayı filtreliyor. Evcil hayvan sahipleri ve alerjik yapıya sahip kişiler için de kurtarıcı oluyor. Kärcher AF 50 Hava Temizleme Makinesi, otomatik mod için yüksek kaliteli lazer sensörüne de sahip. Otomatik mod seçildiğinde, yüksek kaliteli lazer sensörü sayesinde, performans seviyesini hava kirliliği derecesine göre otomatik olarak ayarlıyor.