Kalebodur’dan Hued Koleksiyonu…

Son yılların çağdaş iç tasarım yaklaşımlarında bir manifesto olarak kabul edilen “mix&match” eğilimini yeni ürünlerine yansıtan Kalebodur, ünlü İtalyan tasarımcı Giorgio Mingarelli’nin imzasını taşıyan Hued koleksiyonu ile stil sahibi mekânlar yaratıyor.

Kalebodur, mekânları kişiselleştiren Hued koleksiyonu ile, farklı materyalleri barındıran, onları dengeli bir şekilde bütünleştiren ve uyumlu alan yaratmak adına malzeme ve renkleri karıştırma fırsatı veriyor. Malzemeler arasındaki kombinasyonun yanı sıra ahşap, taş, mermer, çimento, cotto, metal gibi yüzeyleri, farklı renk kullanımı ile zenginleştiren Hued koleksiyonu, tüketicilere, kendi özgün mekânlarını yaratma imkanı sağlıyor.

Yeni koleksiyon beyaz, bej, gri, vizon, koyu gri ve antrasit olmak üzere 5 ana renkten oluşuyor. Hued koleksiyonunda, tüm renklerle uyumlu 30×90 cm ve 10×30 cm boyutlarında naturel dekorlar, 10×30 cm boyutlarında mavi, cotto ve tüm renklerle üretilen mix dekorlar da yer alıyor.

Duvar karoları, porselen karolar, 100×300 cm ile 120×360 cm boyutundaki Kalesinterflex ve 2 cm inceliğindeki dış mekânlara özel porselen karoların birbiri ile döşenmesine imkân sağlayan yenilikçi koleksiyon, “mix&match” yaklaşımıyla tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor.