iF Design Talent Award

iF Design Talent Award, tasarım alanlarında eğitim gören ve bu alanlardan yeni mezun olmuş herkesi bir ürün, proje, uygulama, iletişim fikri veya hizmet konsepti ile katılımcı olmaya davet ediyor.

iF Design Talent Award ödül programına, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda belirlenen 15 kategori için tasarlanan konseptlerle, 2 Şubat’a kadar başvurmak mümkün.

Katılımın ücretsiz olduğu ödül programında, bağımsız bir uluslararası jürinin değerlendirmesi sonucunda toplamda 50.000 Euro para ödülü (tur başına 25.000 Euro) verilecek. Tasarım alanında eğitim gören ve bu alandaki bir programdan en fazla iki yıl önce mezun olmuş genç tasarımcılar, bireysel olarak veya en fazla dört kişiden oluşan ekiplerle katılım sağlayabiliyor. Her kategori için en fazla bir konsept önerisi sunulmakla beraber, istenilen sayıda kategoride başvuru yapılabiliyor ancak bir öneriyle farklı kategoriler için başvurulamıyor. Konseptin bir ürün, bir proje, bir uygulama, bir iletişim fikri veya bir hizmet konsepti olabilir.

Detaylı bilgi ve şartname için tıklayınız.