iF Design Award 2022

iF Design Award Tasarım Ödülleri 2022 başvurularını kabul etmeye başladı.

iF Design Award 2021, yaklaşık 44 farklı ülkeden, 10.000 ürün ve projenin katılımıyla gerçekleşti. Bunlardan 1.744 tanesi ödüle layık görüldü.
Kazananlar arasında Apple, Samsung ve Google gibi tanınmış şirketlerin yanında Türkiye’den Arçelik, Beko, Grunding, Vestel, Arzum, Vitra, Arman Design, Escapefromsofa, Zivella, Kütahya Porselen, Toyi, Ekin Teknoloji, Yapı Kredi, Akbank, Garanti ve TOGG elektrikli araç gibi kendi alanında yenilikçi ve başarılı markalar yer alıyor. Ayrıca ödül kazananların arasında, başarılı tasarım çözümlerine sahip çok sayıda girişimci, yenilikçi firma ve küçük tasarım stüdyosu bulunuyor.

Ürün Tasarımı, Ambalaj, İletişim, Hizmet Tasarımı, Kullanıcı Deneyimi (UX), Kullanıcı Arayüzü (UI), Mimarlık ve İç Mimarlık disiplinlerine ek olarak, endüstrinin tüm dallarını kapsayan konsept projeler için yeni başvuru dönemi başladı. Kendi alanında uzman jüriler tarafından gerçekleştirilen fiziksel ve çevrimiçi değerlendirmeler, belirlenen “iyi tasarım” kriterlerine göre yapılıyor.

Covid-19’un yaratığı zor zamanlarda markaları ve tasarım stüdyolarını desteklemek için İF Design GMBH, 15 Ekim 2021 tarihine kadar “Her ikinci başvuru ücretsiz” kampanyasını devam ettiriyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.