Hotpoint’ten Yaz Aylarında Hayatı Kolaylaştıran Klimalar

Yüksek verim ve tasarruf sağlayan Hotpoint klimalar, akıllı kontrol ve konforlu kullanım özellikleriyle yaz sıcaklarında aranan ferahlığı evlere ve iş yerlerine getiriyor.

Hotpoint kullanıcı ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre tasarladığı çevre dostu Smart Plus, Fresh Plus ve portatif yeni seri klima çözümleri ile gereksiz enerji tüketme korkusunu ortadan kaldırıyor. Akıllı Inverter Motor ve hassas ısı kontrolüyle enerjiyi verimli kullanan klimalar; Güç Tasarruf Modu ile istenen sıcaklığı koruyacak kadar çalışıyor ve otomatik olarak kapanarak % 65’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Uzaktan kontrol 

Smart Plus Wifi klimaların uzaktan erişim özelliği ile kullanıcılar, tüm yazılımlarla uyumlu Hotpoint programını indirip klimadaki QR kodunu okutarak klimalarını ceplerine taşıyabiliyor. Böylece diledikleri yerden diledikleri sıcaklık ayarını yapmak, haftalık kullanıma göre enerji tüketimini izlemek, sık kullanılan tercihleri favorilere alarak klimayı kişiselleştirmek mümkün hale geliyor.

Kullanıcı dostu teknolojiyle yüksek performans ve konfor

4 yönlü hava akışı sunan özel tasarımıyla odadaki sıcak-soğuk havayı her alana eşit miktarda dağıtan klimalar, HD filtre ile normal filtrelerden %53 oranında daha fazla tozu hapsetme ve HEPA Filtre ile 24 saat icinde %99,9 oranında ortamı bakterilerden temizleme özelliğine sahip olmasıyla da özellikle astım, alerji gibi hastalıkları olan kullanıcılar için ideal bir seçim oluyor.

Round U fonksiyonu ile kumandada bulunan özel sensör sayesinde klima ideal sıcaklığı ve nemi kişinin bulunduğu konuma göre tek tuşla ayarlayıp en ideal ortamı hazırlıyor. Böylece kullanıcılar elinde kumanda ile klimadan uzak odada başka bir yerde olsa bile klima sadece hissedilen sıcaklığa özel çalışıyor.

Daha kaliteli bir gece uykusu

Uyku Modu ile gece uykusunun kalitesini artırmaya ve güne zinde başlamaya yardımcı olan klimalar, Loş Işık Fonksiyonu sayesinde uykunun bölünmemesi için LED ışıkları kapatıyor. Orta hız çalışma ortamında gürültü seviyesini %41 oranında azaltarak, bir ağacın yaprakları arasındaki esintinin sesine eşdeğer, konuşma sesinden daha düşük seviyede ses çıkarıyor.

Her mekana uygun çözümler

Elektriğin mevcut olduğu her yerde kullanılabilen ve detaylı bir montaj gerektirmeyen Hotpoint portatif klimalar, hem ev hem de ofis ortamlarında konforu artırıyor. Portatif klima çözümleri, özellikle bebeklerinin sağlığını tehlikeye atmayacak iklimlendirme yolları arayan aileler için önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Esnek hortumu ile farklı konumlara rahatlıkla taşınabilen portatif klimalar, pratik kullanımıyla yaz sıcaklarına karşı kullanıcıların en büyük yardımcısı olacak.