Hoparlör Dünyasının İkonu Bang&Olufsen Beoplay A9, 10. Yılını Kutluyor

Güçlü ses ve ikonik tasarımı bir arada sunan Beoplay A9, 10. yılına özel 5. nesil modeli ile, Eylül ayında Bang & Olufsen mağazalarında markanın tutkunları ile buluşuyor.

Güçlü ses ve ikonik tasarımı bir arada sunan Beoplay A9, 10. yılına özel 5. nesil modeli ile, Eylül ayında Bang & Olufsen mağazalarında markanın tutkunları ile buluşuyor. Tasarımcı Øivind Alexander Slaatto, Beoplay A9’u tasarlarken ses ve müzikten ilham aldı. Tasarım çizgisi olarak bir daire seçmesinin nedeni, sesin daire içinde hareket etmesidir.

Sanatın ve teknolojinin harmanlanmasıyla oluşan Beoplay A9, çağdaş çizgilere sahip göz alıcı bir tasarımı kusursuz ses ile birlikte sunuyor. Yerleşik Chromecast, Airplay ve Bluetooth desteği ile yaşam alanlarınızda zengin sesi, kusursuz bir şekilde iletiyor. Eşsiz, özelleştirilebilir ve zamansız tasarımı ile birinci sınıf malzemelerden üretilen Beoplay A9, dünyaca ünlü tekstil firması Kvadrat tarafından ses akustiğine uygun olarak dokunan yün karışımlı kılıfları ile lükslüğünden ödün vermeyenlere hitap ediyor. Beoplay A9, mobilya tipi şık tasarımı ile her ortama ve her tarza uyacak şekilde, gözlerinize ve kulaklarınıza heyecan verici bir deneyim sunan bir sanat eseridir. Beoplay A9’u ve diğer tüm B&O koleksiyonunu yakından tanımak için Bang & Olufsen Akasya ve Bang & Olufsen Kanyon mağazalarını, ve ayrıca İstanbul Nişantaşı’nda premium markaları müşterileri ile buluşturan deneyim merkezi NG House of Senses’i randevu alarak ziyaret edebilirsiniz.