Havalandırmada Bonus’lu Kalite

2012’den bu yana çok sayıda prestijli konut projesi, enerji santrali, sağlık ve ulaşım yapıları, endüstriyel tesis ve iklimlendirme sektörünün yalıtım malzemesi tercihi olan Bonus Taş Yünü, her alan ve detaya özel ürettiği ürünleriyle yalıtım ve kaliteyi birleştirerek sektöre sunmaya devam ediyor.

Üretimine başlanan ilk günden itibaren kaliteli üretim anlayışı ve üstün performans özellikleri ile tercih nedeni olan Bonus Taş Yünü, konut alanında olduğu kadar çok sayıda endüstriyel tesisin de yalıtım ihtiyacını karşılamada başrol oynuyor. Enerji santralleri, üretim tesisleri, sağlık yapıları, kamu binaları gibi çeşitli alanlardaki yapıların yalıtım ihtiyacı için amaca uygun ürünler ve özel detay çözümler ile hizmet sunan Bonus Yalıtım; geniş ürün gamı, yüksek teknolojili üretim prosesi, hızlı ve güvenilir sevkiyat avantajları ile yalıtım sektöründe en çok tercih edilen markalar konumunda bulunuyor.

Bonus Taş Yünü kullanılacağı detay ve alana göre değişen yoğunluk ve kalınlık özellikleri ile geniş ürün çeşitliliği sunuyor. 0,033 W/mK gibi oldukça düşük ısıl iletkenlik katsayısı, çeşitli yoğunluk ve kalınlıkları ile mükemmel yalıtım sağlayan Bonus Taş Yünü, tozuma yapmama özelliği ile kullanıcı ve uygulayıcı dostu olmasının yanı sıra enerji verimliliğini de garanti ediyor. Dikey ve yatay depolamaya uygun, müşterinin talebine göre paletli (120cm x 120cm ve 120cm x 180cm) ve shrinkli sevkiyat imkanı ile Bonus Taş Yünü, şantiye ve depolama alanlarında herhangi bir karışıklığa neden olmadan, çok kata kadar istiflenerek depolamada alan avantajı da sunuyor.

Bonus Taş Yünü düşük ısıl iletkenlik katsayısı yanında, α=0,9-1 (alfa sabine) ideal ses yutum katsayısı ile klima santrallerinde proses esnasında oluşan gürültünün yalıtılmasında da aktif rol oynuyor. 10 yıla yakın üretim geçmişi ve yüksek teknolojili üretim prosesi ile ürün kalitesi anlamında her gün daha iyiye giden Bonus Taş Yünü, ihtiyaç ve talebe yönelik istenen özel ölçülerde üretim imkanı ile özelleştirilebilen kapasitesi sayesinde tercih sebebi oluyor.