Günsan, EQONA Pratik Serisi İle Hayatı Kolaylaştırıyor…

Günsan, Eqona Pratik serisi ile hayatı kolaylaştırıyor. Anahtar priz ürünlerinde pek çok alternatif sunan Günsan’ın Eqona Pratik serisi, gündelik hayatta pratik çözümler sunuyor.

Alanında birçok ilke ve inovatif fikre imza atan Günsan, elektrik anahtarlarını telefon tutucu olarak da kullanıma sunuyor. Eqona Pratik Telefon Tutucu Priz, üzerinde yer alan sabit alan sayesinde telefon şarj edilirken telefonu koyacak yer bulma devrini sona erdiriyor.

2 USB girişi ve 2.1 A özelliği sayesinde hızlı şarj imkânı ile günümüzün gelişen teknolojisine uygun, pratik çözümler sunan Günsan, şarj prizleri sayesinde USB’den şarj edilebilen tüm elektronik cihazlar hızlıca şarj edilebiliniyor.

Çalışma odası, ofis, kişisel alanlar ve workstation’lar gibi elektronik cihazların sıklıkla şarj edildiği alanlarda fonksiyonellikleri ile ön plana çıkıyor. Telefon tutucu aparatı sayesinde pratik kullanım imkânı sunan ürün, mekânın dekorasyonuna en uygun çözümler getiriyor.

Priz olarak kullanımının haricinde, Eqona Pratik serisinin anahtarlık olarak da kullanılabilen Eqona Anahtarlık anahtar ve priz ürünleri, unutkan aile bireylerinin anahtarlarının yerini kolayca bulmasına yardımcı oluyor. Eqona Pratik serisine ait Derece& Saat anahtar ve priz ürünleri ise, üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor.

Eqona Pratik Notluk anahtar ve priz ürünleri, üzerinde bulunan notluğu ile yine unutkan aile bireylerinin yardımına koşarak hayat kurtarıyor. Notluk, hatırlanması gereken detayların yazıldığı notları her daim göz önünde tutuyor.

Prizden çıkardıktan sonra odanın diğer ucuna kadar uzanıp giden fişleri tutmak ve kablo karmaşasına son vermek için geliştirilen Eqona serisinden Fiş Tutucu Priz ise fişlerin prize asılmasına olanak sağlayan tutucu aparatı sayesinde kablolara takılıp düşme riskini sona erdiriyor.

Sahip oldukları yaratıcı dokunuşlar ile standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçen Eqona Pratik serisi ürünlerini Günsan’ın online satış sitesi olan online.gunsanelectric.com’dan satın almak mümkün.