Filli Boya’nın 2019 Renk Koleksiyonu: Değerli Taşlardan, Değerli Mekânlara…

Filli Boya, ülkemizin değerli topraklarından aldığı ilhamla, barit, kuvars, dolomit, silikat ve talk gibi bugüne kadar ham madde olarak kullandığı değerli taşların renklerini, göz alıcı bir şekilde duvarlara taşıyor.

Filli Boyanın yaşam alanlarına değer katacak birbirinden şık renk seçenekleri farklı kompozisyonlarla, dekorasyon kombinlerine değer katıyor. 5 farklı grupta hazırladığı renk kartelasında yer alan birbirinden seçkin 60 farklı renk, yaşam alanlarınıza doğal bir şıklık yaratacak.

Benzersiz tonlarıyla dikkat çeken Barit, sadece birbirinden güzel sarı tonlarıyla değil, zımparalamaya karşı dayanıklı olmasıyla da öne çıkıyor. Özellikle AlpinaSilan ipeksi mat® parlaklığındaki boyalardan en üstün performans ve görünüm alınmasını sağlayan macunlarda tercih ediliyor.

Yeşil ve tonlarıyla huzur bulanlar için hazırlanan Dolomit’in üstün beyazlık ve mat doku istenilen tavan gibi iç cephe yüzeylerde kendine has yapısı sayesinde nitelikli ürünler elde etmek çok daha kolay.

Birbirinden estetik seçenekleriyle kırmızı Kuvars tonları… AmphiSilan’ın üstün silikon teknolojisi ile Kuvars’ın doğallığı ve dayanımı bir araya geliyor; ortaya AmphiSilan’ın dış cepheler için sunduğu, fark yaratan özellikler çıkıyor. Kuvars’ın kendine has ışıltısı ile dış cephelerde estetik renkler elde edilirken, üstün dayanımı ile atmosferden gelebilecek asidik etkilere ve yüzeyden gelebilecek alkali oluşumlara karşı dayanım sağlanıyor.

AlpinaLife ile boyanmış mekânlarda, ürünün silikat modifiye akrilik bağlayıcı yapısı ile VOC ve biyosit içermemesi sayesinde, boyadan gelebilecek olumsuz etkiler sıfıra indiriliyor. İç mekân hava kalitesi artarken, sizlere estetik ve doğa dostu bir boya seçeneği sunuluyor. Yumuşaklık hissinin önemli olduğu kozmetik, kağıt ve benzeri alanlarda da sıklıkla kullanılan Talk ise, duvarlarınıza Alpina Max ile huzur veren bir soft doku ve soft matlık kazandırıyor.