Eryap Grup’tan Bonus Yalıtım Ürünleri

Eryap Grup güvencesi ile sektöre sunulan Bonus Yalıtım ürünleri, %100 yerli sermaye ile tek bir çatı altında sadece ısı yalıtımı değil; su, yangın ve ses yalıtımı ihtiyaçlarına da çözüm olmaya devam ediyor.

Yalıtım denince akla ilk gelen ısı yalıtımı uygulaması sadece kışın önemseniyor. Ancak ısı yalıtımı yaşam alanlarını kışın sağlıklı bir şekilde sıcak, yazın ise yine aynı şekilde serin tutarak kışın ısıtma yazın da soğutma giderlerinden tasarruf etmeyi sağlıyor. İyi malzemelerle yapılan bir ısı yalıtımı uygulaması ile enerjiden %60’lara kadar tasarruf etmek mümkün oluyor. Ancak buradaki en önemli nokta, uygulamada kullanılan tüm malzemelerin kalite standartlarına uygun, garantili markalardan seçilmesi gerekliliği. Kullanılan malzemelerin markası kadar uygulayıcının da önemli olduğu yalıtım uygulamalarında, uygulayıcı bayiyi seçme konusunda mutlaka üretici firmalardan yönlendirme ve referans alınması gerekiyor. Aksi takdirde harcanan para ve emeğin karşılığı hakkıyla alınamıyor.

Bonus Yalıtım, Eryap Grup güvencesi ile 2005 yılından bu yana yalıtım sektöründe liderliğini sürdürüyor. Türkiye geneline yayılmış, 81 ildeki yetkili ve satıcı bayi ağı ile hizmet veren Bonus Yalıtım, kaliteli ürünlerin yanı sıra kaliteli bayi ağının da önemini vurguluyor.

Eryap Grup güvencesi ile sektöre sunulan Bonus Yalıtım ürünleri, %100 yerli sermaye ile tek bir çatı altında sadece ısı yalıtımı değil; su, yangın ve ses yalıtımı ihtiyaçlarına da çözüm olmaya devam ediyor. Bonus markalı XPS, taş yünü, membran, shingle ve ısı yalıtımı sistemi ürünleri, kaliteli ve üstün yalıtım özellikleri sayesinde çok sayıda prestijli projenin yalıtım malzemesi tercihi olmaya devam ediyor.