Ergün Mimarlık Autodesk Teknik Zirvesi’nde Yapı Sektörü ile Buluşmaya Hazırlanıyor

Önceki ay düzenlenen “Autodesk Revit ile Daha İleriye! – İstanbul” buluşmasından sonra Ergün Mimarlık, 4 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek olan Autodesk Teknik Zirvesi’nin Yapı Sektörü Oturumu’nda başarı hikayelerini ve BIM sistemine geçiş süreçlerini katılımcılarla paylaşacak.

1995 yılında kurulduğu günden bugüne farklı ölçeklerde mimari ve iç mimari projelere imza atan Ergün Mimarlık, Autodesk’in Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) üzerinden hazırladığı projelerini ve bu süreçte projenin tüm paydaşlarını ortak platformda toplamak için nasıl bir çalışma yöntemi izlediklerini 4 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek, Autodesk Teknik Zirvesi – Yapı Sektörü Oturumu’nda katılımcılarla paylaşacak. Bu sene gerçekleştirilecek olan en geniş çaplı yazılım etkinliği zirvesinde; Y. Mimar Eser Ergün, Mimar Etem Adem ve İç Mimar Gizem Arslaner’in konuşma yapacağı ikinci gün oturumunda, Ergün Mimarlık’ın projelendirdiği, Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Ayyıldız projesi masaya yatırılacak.

Projeye ait başarı hikayesi üzerinden proje ekiplerinin ve ofis yönetim kadrosunun Revit programı ve BIM sistemi ile çalışırken dikkat edilmesi gerekenleri aktaracağı özel etkinliğin detaylarına şu bağlantıdan erişilebiliyor: https://autodeskteknikzirvesi.com/?page=speakers